Kupujemy mieszkanie

Your search results

Kupujemy mieszkanie

Opublikowany przez admin w 7 stycznia, 2021
0

Każdy, kto marzy o zakupie własnego mieszkania, staje przed wyborem czy skorzysta z usług agenta czy samodzielnie podejmie się tego przedsięwzięcia. Często oferty mieszkań umieszczane w Internecie odbiegają od rzeczywistości – zarówno pod względem autentyczności zdjęć, żądanej kwoty lub nawet stanu prawnego nieruchomości. Warto więc myśląc o zakupie lokum zdecydować się na pomoc agenta nieruchomości, który doskonale zna branżę i panujące w niej zasady.

Zalety kupowania mieszkania przez biuro

Kupując mieszkanie przez biuro, możesz liczyć na to, że:

  • agent nieruchomości rzetelnie przeanalizuje wszystkie zalety i wady danego lokum, które mogą wpływać na komfort użytkowania mieszkania,
  • pośrednik na początku dokładnie wysłucha Twoich oczekiwań, potrzeb – dzięki temu z pośród tysięcy ogłoszeń będzie w stanie wyszukać kilka najlepszych, odpowiadających Twoim preferencjom,
  • doskonale znający rynek nieruchomości pośrednik orientuje się w cenach mieszkań – nie pozwoli klientowi przepłacić za dany metraż czy stan mieszkania.

Pamiętaj, że oszacowanie kosztów remontu to podstawa, aby móc porozumieć się ze sprzedającym w kwestii ceny. Często kupujący nie widzi na pierwsze oko mankamentów, które mogą później utrudniać mu egzystencję w lokalu, a pośrednik zajmuje się tym profesjonalnie. Innymi kwestiami, które sprawdzi agent nieruchomości, będą informacje zawarte w księdze wieczystej – w ten sposób można uniknąć niechcianych lokatorów czy współwłaścicieli mieszkania pojawiających się po latach.

Jeżeli szukasz mieszkania na terenie Poznania – przyjdź do Agma House. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę i dołożymy wszelkich starań, aby transakcja przebiegła szybko, bezproblemowo i bezpiecznie.

Compare Listings