Sprzedaż mieszkania – dlaczego warto sprzedawać przez biuro?

Your search results

Sprzedaż mieszkania – dlaczego warto sprzedawać przez biuro?

Opublikowany przez admin w 7 stycznia, 2021
0

Decyzja o sprzedaży mieszkania powinna zostać odpowiednio przemyślana. Kluczowy jest sposób sprzedaży – samodzielnie czy z pomocą agenta nieruchomości. Stworzenie skutecznej oferty, umieszczenie jej na portalach ogłoszeniowych i kontakt z potencjalnymi zainteresowanymi to niezbędne minimum, którym należy zająć się podczas sprzedaży nieruchomości.

Jakie są zalety sprzedaży mieszkania przez biuro?

W biurze nieruchomości pracują agenci, którzy doskonale znają rynek sprzedaży i kupna nieruchomości . Agenci posiadają niezbędną wiedzę, gdzie warto umieszczać ogłoszenia i co powinno zostać w nich zawarte. Ponadto agencje często mają własne bazy kontaktów wypracowane na przestrzeni lat. Biuro zajmujące się sprzedażą nieruchomości przejmuje na siebie wszelkie formalności – klient nie ponosi w tym przypadku żadnej odpowiedzialności. Umowy sporządzone przez profesjonalistów gwarantują bezpieczeństwo transakcji. Kontakt z potencjalnymi klientami i prezentowanie mieszkania również pozostają w gestii agenta nieruchomości.

Poza tym agencja nieruchomości oferuje usługę home staging’u  czyli zaaranżowania przestrzeni do sprzedaży. Dzięki temu Twoje mieszkanie będzie wyglądało na tyle zachęcająco, że przyciągnie uwagę każdej osoby przeglądającej ogłoszenia!

Zapraszamy do Agma House – oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę klienta. Możesz liczyć na nasze wsparcie od momentu wykreowania ogłoszenia aż po podpisanie umowy i przekazanie kluczy

Compare Listings