Your search results

Usługi

Sprzedaż nieruchomości

Bezpieczna, szybka i bezproblemowa sprzedaż Twojej nieruchomości tylko w Agma House! Agent nieruchomości poprowadzi cały proces sprzedaży domu, mieszkania czy gruntów w taki sposób, aby stworzyć dla Klienta najbardziej korzystną ofertę.

Na początku pośrednik zadba o prawidłową wycenę nieruchomości, a w dalszej kolejności – efektywny marketing. Nie musisz martwić się o kontakt z potencjalnymi kupcami – agent dopełni wszystkich formalności w Twoim imieniu. Warto pamiętać, że korzystanie z pomocy agencji podczas sprzedaży nieruchomości to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Zakup nieruchomości

Decydując się na zakup nieruchomości, szczególnie warto skorzystać z pomocy agencji Agma House. Opierając się na doświadczeniu naszych agentów nieruchomości oraz ich doskonałej znajomości rynku na terenie Poznania, otrzymujesz gwarancję zakupu lokum idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Pośrednik poprowadzi Cię przez cały proces – od momentu poszukiwania odpowiedniego mieszkania, domu czy działki po podpisanie umowy i uzyskanie kluczy. Co ważne – agenci nieruchomości wiedzą, jak działa lokalny rynek – nie pozwolimy Ci zainwestować pieniędzy w nieruchomość, która nie będzie ich warta. 

Najem nieruchomości

Samodzielny najem nieruchomości często niesie za sobą wiele problemów w postaci niesłownych i niekulturalnych najemców, którzy mają trudności z zachowaniem w mieszkaniu czy domu porządku lub z regularnym uiszczaniem opłat.

Najem poprzez agenta nieruchomości w Poznaniu to najkorzystniejsze, ale i najrozsądniejsze rozwiązanie. Pośrednik znajdzie w Twoim imieniu rzetelnych najemców i sporządzi umowę, na podstawie której zostaną określone warunki najmu. Dla Ciebie oznacza to bezpieczeństwo transakcji i pozyskanie zaufanych wynajmujących.

Wynajem nieruchomości

Poznań jest przede wszystkim miastem studenckim. Wiele młodych osób poszukuje tutaj mieszkań czy domów na wynajem. Jednak często oferty umieszczone w Internecie różnią się od rzeczywistego stanu nieruchomości – zdjęcia oraz opisy są przekłamane. Wobec tego warto skorzystać z pomocy Agma House i mieć pewność, że wynajęte mieszkanie będzie zgodne z przedstawioną ofertą.

Agent nieruchomości będzie Ci towarzyszył zarówno podczas prezentacji lokum, jak i przy podpisywaniu umowy. Sprawdź oferowane przez nas mieszkania na wynajem!

Wynajem pokoi

Popularne wśród studentów jest wynajmowanie nie całych mieszkań, lecz jedynie pokoi. Pozwala to na znaczne ograniczenie kosztów utrzymania, a także poznanie nowych, ciekawych osób i prowadzenie prawdziwego studenckiego życia. Jeżeli nie ufasz zdjęciom w Internecie i ofertom umieszczanym przez indywidualnych wynajmujących – skorzystaj z oferty Agma House w Poznaniu!

Agent nieruchomości specjalnie dla Ciebie znajdzie pokój, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i możliwościom finansowym oraz predyspozycjom lokalizacyjnym.

Zarządzanie najmem

Zależy Ci na wynajęciu domu lub mieszkania w Poznaniu, ale nie masz czasu na zarządzanie całym przedsięwzięciem? Agma House w Twoim imieniu dopełni wszelkich formalności, a w późniejszym czasie będzie sprawować kontrolę nad wynajmowaną nieruchomością. Celem naszej pracy jest zadowolenie i satysfakcja Klienta.

Poprzez otwartą komunikację oraz wykorzystanie wieloletniego doświadczenia dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć wyznaczone cele. Samodzielna opieka nad wynajmowanym mieszkaniem, a także rozwiązywanie wszelkich sporów z najemcami pochłania dużo czasu. Zostaw to nam!

Home staging

Home staging to nic innego jak przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Obawiasz się, że Twoje mieszkanie, dom czy działka nie wyglądają na tyle zachęcająco, aby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych Klientów? Skorzystaj z usług Agma House w Poznaniu. Nasze doświadczenie i znajomość branży sprawiają, że doskonale wiemy, co zwróci uwagę odbiorcy ogłoszenia. Naszym zadaniem w ramach home staging’u jest atrakcyjne zaaranżowanie przestrzeni w celu podkreślenia jej walorów i zachęcenia jak największej ilości odbiorców do skorzystania z oferty.  

Doradztwo finansowe, ubezpieczenia

Zakup, sprzedaż czy wynajem nieruchomości niesie za sobą duże zmiany finansowe. Jeżeli zależy Ci na zdobyciu wymarzonego mieszkania, domu lub gruntu, a nie posiadasz wymaganej kwoty – bez obaw. Nasza agencja nieruchomości Agma House oferuje profesjonalną pomoc w uzyskaniu kredytu. Agent pomoże Ci w znalezieniu najkorzystniejszej opcji. Ponadto osoby wynajmujące lub kupujące nieruchomości wspieramy w otrzymaniu optymalnego ubezpieczenia. Postaw na jakość i kompleksową obsługę Klienta – wybierz Agma House!

Compare Listings